Przedstawiciel handlowy (m / w)

Groenewold - nowe media eK szuka przedstawiciela handlowego (m / w) tak szybko, jak to możliwe

Twoje zadania:

- Jako specjalista ds. Sprzedaży jesteś odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów z klientami we wszystkich obszarach biznesowych

- Odwiedzasz potencjalnych klientów na miejscu i wprowadzasz nasze innowacyjne rozwiązania

- Prowadzisz rozmowy sprzedażowe i doradzasz klientowi

- Wspierasz obsługę istniejącej bazy klientów

Twój profil:

- Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i korzystaniu z zimnych połączeń

- Doświadczenie w B2B - Sprzedaż

- Są zmotywowani, otwarci i mają niezależny sposób pracy

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- Zainteresowanie tematyką IT

- Ambitny